| Grosimea maximă a tablei | 15 mm |
| Lătimea foii de tablă | 3000 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 3 |
| Tipul acționării | Hydraulický |
| Diametrul rolelor de indoire | 285/265 mm |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| Geutatea mașinii | 8000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 5300x1200x1700 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Excellent technical condition, can be tested. The bending rolls in very good condition. Prebending (max. 12 mm), cone bending. Digital display, CE. The upper roll can rotated alone.
| An fabricație: | 0 |
| Grosimea maximă a tablei | 30 mm |
| Lătimea foii de tablă | 3000 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 3 |
| Tipul acționării | electro-mechanical |
| Puterea motorului principal | 90 kW |
| Geutatea mașinii | 38000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2019 |
| Grosimea maximă a tablei | 14 mm |
| Lătimea foii de tablă | 4200 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 4 |
| Tipul acționării | Hydraulický |
| Diametrul cilindrului superior | 340 mm |
| Diametrul cilindrului inferior | 310 mm |
| Diametrul cilindrilor laterali | 230 mm |
| Geutatea mașinii | 10 800 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6500x1750x1625 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Grosimea maximă a tablei | 10 mm |
| Lătimea foii de tablă | 2000 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 3 |
| Tipul acționării | Mechanický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3940 x 1250 x 1310 mm |
| Geutatea mașinii | 5850 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2022 |
| Grosimea maximă a tablei | 15 mm |
| Lătimea foii de tablă | 3050 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 4 |
| Tipul acționării | Hydraulický |
| Diametrul cilindrului superior | 300 mm |
| Diametrul cilindrilor laterali | 250 mm |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 5400x1800x1950 mm |
| Geutatea mașinii | 8500 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1968 |
| Grosimea maximă a tablei | 16 mm |
| Lătimea foii de tablă | 3500 mm |
| Numărul cilindrilor de îndoire | 4 |
| Tipul acționării | Hydraulický |
| Geutatea mașinii | 35000 kg |
| Diametrul cilindrului superior | 450 mm |
| Sistem de control | nu |