| Lungimea maximă de rectificare | 3600 mm |
| Lățimea maximă de rectificare | 1450 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 15000 kg |
| Distanța dintre coloane | 1500 mm |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 3230x1250 mm |
| Avansul de lucru | 0,7/1,4/7/14 mm/min |
| Avansul rapid | 142/284/1420/2840 m/min |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 7755x11200x4960 mm |
| Geutatea mașinii | 61130 kg |
Parametrii tehnici pot fi modificați.