| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Lătimea foii de tablă | 3640 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Geutatea mașinii | 26 500 kg |
| Puterea motorului principal | 34 kW |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition and can be tested.
This Trumpf Codatto EVA3122 hydraulic folding machine, also known as the TruBend Center 5030, represents a highly efficient solution for the precision forming of sheet metal parts. The machine is ideal for complex bending operations requiring maximum repeatability and processing speed. Thanks to advanced panel bending technology, it enables the automated production of intricate profiles with minimal operator intervention, significantly increasing productivity and expanding the manufacturing capabilities of your engineering facility.
| An fabricație: | 1965 |
| Grosimea maximă a tablei | 4 mm |
| Lătimea foii de tablă | 2050 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Mechanický |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3150x1500x1600 mm |
| Geutatea mașinii | 4300 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1989 |
| Grosimea maximă a tablei | 4,5 mm |
| Lătimea foii de tablă | 2500 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3890x2000x2400 mm |
| Puterea motorului principal | 10,07 kW |
| Geutatea mașinii | 6300 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1994 |
| Grosimea maximă a tablei | 2 mm |
| Lătimea foii de tablă | 8200 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 9400x2000x1600 mm |
| Geutatea mașinii | 7100 kg |
| Sistem de control | nu |