| Diametrul maxim al materialului tăiat | 300 mm |
| Geutatea mașinii | 904 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2410x1920x2020 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
| An fabricație: | 0 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 340 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Geutatea mașinii | 600 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Geutatea mașinii | 400 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2012 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 335 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2480x2300x1900 mm |
| Geutatea mașinii | 2020 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2012 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 500 mm |
| Geutatea mașinii | 1450 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2022 |
| Diametrul maxim al materialului tăiat | 450 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3050 x 1340 x 2050 mm |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Viteză de alimentare | 20-100 m/min |
| Sistem de control | nu |