| Max. átmérője a vágott anyag | 300 mm |
| A gép súlya | 904 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2410x1920x2020 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. átmérője a vágott anyag | 340 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| A gép súlya | 600 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| A gép súlya | 400 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Max. átmérője a vágott anyag | 335 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2480x2300x1900 mm |
| A gép súlya | 2020 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Max. átmérője a vágott anyag | 500 mm |
| A gép súlya | 1450 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Max. átmérője a vágott anyag | 450 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3050 x 1340 x 2050 mm |
| A gép súlya | 3000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Az adagolás gyorsasága | 20-100 m/min |
| Vezérlőrendszer | nem |