| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| 7,5 | |
| 3120x1870x2525 | |
| 8700 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Machine under power, can be tested.
| An fabricație: | 1966 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| 7,5 | |
| 3120 x 1870 x 2525 | |
| 10000 |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 3500 mm |
| Modul | 30 - |
| 7 410x 5 400x 4 820 | |
| Diametrul maxim de strunjire | 3500 mm |
| An fabricație: | 1977 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 320 mm |
| Modul | 6 - |
| 7,5 | |
| 1790x1375x2200 | |
| 5420 |