| 0i-MF | |
| 130 | |
| 3657 | |
| 3048 | |
| 10 - 3000 | |
| OUI | |
| 20 | |
| 730 | |
| 1820 | |
| OUI | |
| 40 | |
| CAT 50 | |
| 1524 x 4013 | |
| 20000 | |
| 37/45 | |
| 41730 |
Sujet au changement de paramètres techniques.
Air-conditioned Electric Switchboard
UL Rated Components for Electrical Cabinet and Wiring
Automatic Box Way Oil Lubrication
Hydraulic Unit
Cooling Aggregate for Thermal Stabilization of Spindle Bearings and gearbox
Submersible pump into the foundation
Preparation for Manual Heads
| Année de production: | 1995 |
| Système de contrôle | NON |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| NON | |
| 900 | |
| 1250 | |
| NON | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 11 | |
| Poids maxi de la piece a usiner | 3000 kg |
| Puissance d´entré | 15 kVA |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 |
| Année de production: | 1992 |
| Système de contrôle | NON |
| 100 | |
| 1500 | |
| 1250 | |
| 7 - 1120 | |
| NON | |
| 1800 | |
| NON | |
| ISO 50 | |
| 1200x1200 |
| Année de production: | 0 |
| Système de contrôle | NON |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 7 - 1120 | |
| NON | |
| 900 | |
| 1250 | |
| NON | |
| ISO 50 | |
| 3000 | |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 | |
| 11 | |
| Puissance d´entré | 17 kVA |
| 1250 x 1250 | |
| Diamètre de la plaque frontale | 600 mm |
| 900 |
| Année de production: | 2004 |
| Système de contrôle | NON |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| NON | |
| 900 | |
| 1250 | |
| NON | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 11 | |
| Poids maxi de la piece a usiner | 3000 kg |
| Puissance d´entré | 15 kVA |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 |
| Année de production: | 1991 |
| Système de contrôle | NON |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 0 - 1200 | |
| NON | |
| 900 | |
| 1250 | |
| NON | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 3000 | |
| 11 | |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14 000 |