Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2008 |
| X irányú mozgás | 350 mm |
| 249 | |
| 249 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| X irányú mozgás | 320 mm |
| 220 | |
| 180 | |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Összesített teljesítmény | 13 kVA |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| 3200 x 2200 x 2000 | |
| 1200 |
| Gyártás éve: | 1998 |
| X irányú mozgás | 520 mm |
| 370 | |
| 300 | |
| 120 | |
| 120 | |
| A munkadarab max. súlya | 650 kg |
| 2300 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| X irányú mozgás | 550 mm |
| 350 | |
| 400 | |
| 2600 x 2810 x 2240 | |
| 2100 | |
| A munkadarab max. szélessége | 700 mm |
| 1200 | |
| A munkadarab max. magassága | 400 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Gyártás éve: | 2023 |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| 300 | |
| 250 | |
| 150 | |
| 150 | |
| 500 | |
| 2190x2590x2230mm | |
| 3400 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2012 |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| 400 | |
| 300 | |
| 80 | |
| 80 | |
| A munkadarab max. magassága | 300 mm |
| A munkadarab max. súlya | 930 kg |
| +- 20 | |
| 4800 | |
| 2400×2930×2185 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2016 |
| X irányú mozgás | 800 mm |
| 600 | |
| 200 | |
| 300 | |
| 0,3 | |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 31i-WB |
| Gyártás éve: | 2005 |
| X irányú mozgás | 550 mm |
| 350 | |
| 400 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| 400 | |
| 410 | |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| Gyártás éve: | 2014 |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| 400 | |
| 410 | |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| Gyártás éve: | 2006 |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| 350 | |
| 300 | |
| 2550x2800x2150 | |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| 0,1-0,36 | |
| 3500 | |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| 250 | |
| 200 | |
| 1800 x 1600 x 2180 | |
| 2500 | |
| 850 x 500 x 200 | |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |