Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 2011 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 3200 W |
| Fiber | nem |
| A munkadarab max. súlya | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8800 x 6010 x 2400 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2009 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 750 mm |
| Max. lemezvastagság | mm |
| Lézer teljesítmény | 4400 W |
| Fiber | nem |
| A gép súlya | 14700 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2016 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Fiber | nem |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2007 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 750 mm |
| Max. lemezvastagság | mm |
| Lézer teljesítmény | 4400 W |
| Fiber | nem |
| A gép súlya | 14700 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2019 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 8000 W |
| Fiber | igen |
| X irányú mozgás | 3070 mm |
| Y irányú mozgás | 1570 mm |
| Z irányú mozgás | 130 mm |
| Asztalterhelhetőség | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 10500 x 4895 x 2250 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 75 mm |
| Asztalterhelhetőség | 720 kg |
| Gyors előtolás | 120 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7800x5900x2900 mm |
| A gép súlya | 11410 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2015 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 12 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Fiber | igen |
| Összesített teljesítmény | 7 kVA |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2021 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3070 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1550 mm |
| Max. lemezvastagság | 25 mm |
| Lézer teljesítmény | 6300 W |
| Fiber | igen |
| Z irányú mozgás | 100 mm |
| Asztalterhelhetőség | 920 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 10136x2840x2432 mm |
| A gép súlya | 9500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 6000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2500 mm |
| Max. lemezvastagság | mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | nem |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 6000 W |
| Fiber | igen |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2013 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3070 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1550 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Fiber | igen |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6043 x 2900 x 2350 mm |
| A gép súlya | 11 200 kg |
| A munkadarab max. súlya | 920 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2014 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3065 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1560 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 3000 W |
| Fiber | igen |
| Z irányú mozgás | 150 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9797 x 3757 x 2200 mm |
| A gép súlya | 10000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |