| A munkadarab maximális hoszúsága | 3050 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1525 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 2500 W |
| Fiber | nem |
| X irányú mozgás | 3070 mm |
| Y irányú mozgás | 1545 mm |
| Z irányú mozgás | 90 mm |
| Asztalterhelhetőség | 805 kg |
| A gép súlya | 12 700 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
NC MAZATROL Preview.
CO2 laser model YB-L25C10T.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| Gyártás éve: | 2011 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 25 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 3000 x 1500 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 115 mm |
| A munkadarab max. súlya | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9300 x 4600 x 2400 mm |
| A gép súlya | 12 000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2017 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 25 mm |
| Lézer teljesítmény | 6000 W |
| Fiber | igen |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2016 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Fiber | nem |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 75 mm |
| Asztalterhelhetőség | 720 kg |
| Gyors előtolás | 120 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7800x5900x2900 mm |
| A gép súlya | 11410 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2013 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 3200 W |
| Fiber | nem |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 115 mm |
| Gyors előtolás | 140 m/min |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer |