| Névleges alakító erő | 250 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1120 x 800 mm |
| A medve max. lökete | 30 mm |
| A medve méretei | 800 x 475 mm |
| A medve állíthatósága | 110 mm |
| Befogó magasság | 360 mm |
| A főmotor teljesítménye | 20 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1350 x 2550 x 2915 mm |
| A gép súlya | 12 880 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; testing is possible.
The VSS LE 250 C eccentric press represents a robust solution for precise shearing and forming operations in industrial production. With its high frame rigidity, this machine is ideal for the efficient processing of sheet metal parts and demanding stampings. Its main benefits are reliability and versatility when integrated into production processes. Thanks to a modernization carried out in 2016, it offers stable performance and precision, making it an effective tool for increasing productivity in press shops and toolrooms requiring high forming force.
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1982 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000 x 740 mm |
| A medve max. lökete | 25-160 mm |
| A medve méretei | 710 x 425 mm |
| A medve állíthatósága | 100 mm |
| Befogó magasság | 455 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1380 x 1950 x 3350 mm |
| A gép súlya | 12 000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000x640 mm |
| A gép súlya | 10600 kg |
| A medve állíthatósága | 90 mm |
| Löketszám | 75-150 /min |
| A főmotor teljesítménye | 6/10 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1725 x 2230 x 2970 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1983 |
| Névleges alakító erő | 250 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1120 x 800 mm |
| A medve lökete | 24-180 mm |
| A medve állíthatósága | 125 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1520 x 2770 x 3760 mm |
| A gép súlya | 18 060 kg |
| Löketszám | 45 /min |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1977 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000 x 640 mm |
| A medve állíthatósága | 90 mm |
| Löketszám | 75-150 /min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1725 x 2230 x 2970 mm |
| A gép súlya | 10600 kg |
| A medve max. lökete | 10-125 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |