| Névleges alakító erő | 63 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 800x630 mm |
| A medve lökete | 10-105 mm |
| A medve állíthatósága | 70 mm |
| Löketszám | 65, 120 /min |
| A főmotor teljesítménye | 4/7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1400x1850x2720 mm |
| A gép súlya | 5850 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
| Gyártás éve: | 1989 |
| Névleges alakító erő | 40 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Névleges alakító erő | 63 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500 x 800 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Névleges alakító erő | 80 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 600x900 mm |
| A medve lökete | 1-110 mm |
| Löketszám | 60 /min |
| A medve állíthatósága | 80 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 5700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1600x1500x2750 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |