| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 630 x 500 mm |
| X irányú mozgás | 800 mm |
| Y irányú mozgás | 800 mm |
| Z irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 46 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | S1/S6 536/822 Nm |
| A főmotor teljesítménye | S1/S6 28/43 kW |
| A gép súlya | 16000 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 52 |
| A munkadarab max. súlya | 800 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, connected.
Number of pallets: 2
The Heller MCP-H 250 horizontal machining center represents a robust and highly reliable solution for productive milling and complex machining of housing or geometrically demanding parts. Thanks to its rigid construction, it is widely used in precision engineering production, where it efficiently handles even demanding heavy-duty operations. The horizontal spindle concept ensures optimal chip removal from the cutting zone, which significantly increases process stability, extends tool life, and guarantees consistently high workpiece accuracy.
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal felfogó felülete | 500x500 mm |
| X irányú mozgás | 660 mm |
| Y irányú mozgás | 660 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | HSK-63 . |
| Munkadarab max. átmérője | 700 mm |
| A munkadarab max. magassága | 850 mm |
| A munkadarab max. súlya | 400 kg |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 400x400 mm |
| X irányú mozgás | 560 mm |
| Y irányú mozgás | 510 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | SK40 . |
| A paletták száma | 2 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4730x2540x2616 mm |
| A gép súlya | 8600 kg |
| Munkadarab max. átmérője | 600 mm |
| A munkadarab max. magassága | 600 mm |
| A munkadarab max. súlya | 300 kg |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 45 |
| Gyártás éve: | 2003 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | mm |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 450 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Orsó fordulatszáma | 50 - 12500 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | |
| Orsókúp | . |
| A paletták száma | 2 |
| Szerszámváltó | igen |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| Az asztal felfogó felülete | 1000x800 mm |
| X irányú mozgás | 1700 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 1800 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 50 bar |
| Orsókúp | SK 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 180 |
| A paletták száma | 2 |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 37 kW |
| Gyártás éve: | 2017 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Kitamura vezérlőrendszer | Arumatik-Mi |
| Az asztal felfogó felülete | 630x630 mm |
| X irányú mozgás | 1100 mm |
| Y irányú mozgás | 920 mm |
| Z irányú mozgás | 1050 mm |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 15 bar |
| Orsókúp | SK - 50 BIG + . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 61 |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A paletták száma | 2 |