| Kitamura vezérlőrendszer | Arumatik-Mi |
| Az asztal felfogó felülete | 630x630 mm |
| X irányú mozgás | 1100 mm |
| Y irányú mozgás | 920 mm |
| Z irányú mozgás | 1050 mm |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 15 bar |
| Orsókúp | SK - 50 BIG + . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 61 |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A paletták száma | 2 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition, currently connected, and testing is possible upon prior agreement.
Power-on time: 40,656 h
Working hours: 33,198 h
Description
The Kitamura MYCENTER HX 630G horizontal machining center is a high-performance solution for precise and dynamic milling in engineering production. The machine is ideal for demanding operations requiring rigidity and stability when machining large workpieces. Thanks to the automatic pallet changer and the advanced Arumatik-Mi control system, it significantly increases production efficiency and minimizes downtime. This center is an optimal choice for facilities focused on high productivity and maximum precision in repetitive manufacturing.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 18i - MB |
| Az asztal felfogó felülete | 800x800 mm |
| X irányú mozgás | 710 mm |
| Y irányú mozgás | 680 mm |
| Z irányú mozgás | 680 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| A gép súlya | 16000 kg |
| A gép alapterülete | 4600x4500x3100 mm |
| Gyors előtolás | 50 m/min |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| Pontosság - ismétlődő | +-0,003 mm |
| Pontosság - beállítási | 0,005 mm |
| Munkadarab max. átmérője | 800 mm |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 900 mm |
| A paletták száma | 2 |
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 400 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 560 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 18000 - /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 60 bar |
| Orsókúp | HSK 63 A . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 31i - A |
| Az asztal felfogó felülete | 1250x1250 mm |
| X irányú mozgás | 2100 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 120 |
| B tengely | ° |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 10 840 x 5 822 x 4 060 mm |
| A gép súlya | 31000 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| Az asztal felfogó felülete | 800 x 800 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 6000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | BT 50 . |
| B tengely | 360 ° |
| A munkadarab max. súlya | 1600 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 90 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6300 x 3000 x 3000 mm |
| A gép súlya | 19000 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Az asztal felfogó felülete | 400 x 400 mm |
| X irányú mozgás | 560 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Munkadarab max. átmérője | 630 mm |
| A munkadarab max. magassága | 900 mm |
| A munkadarab max. súlya | 400 kg |