| Fanuc 31i | |
| 1000x800 | |
| 1700 | |
| 1250 | |
| 1800 | |
| 1 - 6000 | |
| 4 | |
| igen | |
| 50 | |
| SK 50 | |
| igen | |
| 180 | |
| 2 | |
| 4000 | |
| 37 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 18i - MB | |
| 800x800 | |
| 710 | |
| 680 | |
| 680 | |
| 0 - 12000 | |
| 4 | |
| nem | |
| ISO 40 | |
| 16000 | |
| 4600x4500x3100 | |
| 50 | |
| igen | |
| 60 | |
| Pontosság - ismétlődő | +-0,003 mm |
| 0,005 | |
| Munkadarab max. átmérője | 800 mm |
| 900 | |
| 2 |
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| 400 x 400 | |
| 560 | |
| 560 | |
| 510 | |
| 18000 - | |
| 4 | |
| igen | |
| 60 | |
| HSK 63 A | |
| igen | |
| 40 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 31i - A | |
| 1250x1250 | |
| 2100 | |
| 1500 | |
| 1500 | |
| 20 - 6000 | |
| 4 | |
| igen | |
| ISO 50 | |
| igen | |
| 120 | |
| 10 840 x 5 822 x 4 060 | |
| 31000 |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc 31i | |
| 800 x 800 | |
| 1250 | |
| 1000 | |
| 1000 | |
| 1 - 6000 | |
| 4 | |
| igen | |
| 20 | |
| BT 50 | |
| 360 | |
| A munkadarab max. súlya | 1600 kg |
| igen | |
| 90 | |
| 6300 x 3000 x 3000 | |
| 19000 |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 400 x 400 | |
| 560 | |
| 560 | |
| 660 | |
| 1 - 12000 | |
| 4 | |
| igen | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| Munkadarab max. átmérője | 630 mm |
| 900 | |
| A munkadarab max. súlya | 400 kg |