| OKUMA vezérlőrendszer | OSP P300M |
| 1300 x 560 | |
| X irányú mozgás | 1050 mm |
| 560 | |
| 460 | |
| 0 - 15000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| 15 | |
| BT 40 | |
| 32 | |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2564 x 3194 x 2746 mm |
| 7500 | |
| Gyors előtolás X tengely | 40 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 40 m/min |
| Összesített teljesítmény | 37,5 kVA |
| 900 | |
| 146 | |
| 0,004 | |
| Gyors előtolás Z tengely | 32 m/min |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good condition; testing is possible.
The Okuma GENOS M560R-V vertical machining center represents a high-performance and stable solution for precision milling operations. This machine from the renowned Japanese manufacturer is ideal for demanding engineering operations requiring high rigidity during heavy-duty machining as well as precision during finishing work. Thanks to the advanced Okuma control system and integrated through-spindle cooling, it ensures excellent surface quality and efficient chip removal, significantly increasing the productivity and reliability of your production.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| 5500 | |
| igen | |
| 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| 600x1000 | |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| 560 | |
| 560 | |
| 0 - 12000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| igen | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| 7500 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| 5500 | |
| igen | |
| 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| 610 | |
| 710 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| ISO 40 | |
| igen | |
| 24 | |
| 5500 |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| 500 | |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| 508 | |
| 508 | |
| 0 - 8100 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| igen | |
| 30+1 | |
| -35/120 | |
| C tengely | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| 6463 |