| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 810 |
| Az asztal felfogó felülete | 790 x 560 mm |
| X irányú mozgás | 635 mm |
| Y irányú mozgás | 510 mm |
| Z irányú mozgás | 460 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 20 |
| Gyors előtolás | 30 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3500x4000x2700 mm |
| A gép súlya | 3900 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; testing is possible.
The DMG MORI DMC 635 V ecoline vertical machining center represents a reliable solution for precise milling operations in both single-piece and series production. This compact machine, equipped with the Siemens Sinumerik control system, is ideal for workshops seeking high rigidity and dynamics when machining metal workpieces. Thanks to its automatic tool changer and modern design, it ensures efficient production processes with minimal idle times, making it a versatile asset for a wide range of engineering applications.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 600x1000 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | HSK 63 . |
| Asztalátmérő | 600 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| Y irányú mozgás | 610 mm |
| Z irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 500 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 508 mm |
| Z irányú mozgás | 508 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8100 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30+1 |
| B tengely | -35/120 ° |
| C tengely | 360 ° |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 122 Nm |
| A gép súlya | 6463 kg |