| Fidia vezérlőrendszer | M20 / MNC594 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 5000x3000 mm |
| X irányú mozgás | 5100 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 3500 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 2000 mm |
| Y irányú mozgás | 3800 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 14000 x 7500 x 6400 mm |
| A gép súlya | 125000 kg |
| C tengely | 360 ° |
| A tengely | 180 ° |
| B tengely | 180 ° |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Tool Taper: ISO 50
Control System: Fidia M20 MNC594
Axis Travel: * X: 5,100 mm
Y: 3,800 mm
Z: 1,500 mm
C: 360° (1×)
A/B: ±185°
Power Supply: 3×400 V, 135 kVA
The machine is currently disconnected. Complete documentation is available.
Description: The DUFIEUX Vertamill 235 FN22 portal milling machine represents a high-performance solution for the precision machining of large and heavy workpieces. Thanks to its robust construction and advanced Fidia control system, this machine is ideal for demanding milling operations in toolrooms or the aerospace industry. It offers excellent stability and flexibility when machining complex shapes, ensuring high production efficiency and precise results even for technologically challenging projects requiring maximum reliability.
| Gyártás éve: | 2023 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 640 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 6000 x 2500 mm |
| X irányú mozgás | 6000 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 3200 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 1900 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 5500 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 22000 kg |
| Y irányú mozgás | 3200 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| A gép súlya | 88000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 41 kW |
| Gyors előtolás | 10 m/min |
| Összesített teljesítmény | 83 kVA |
| Munka előtolás | 1-8000 mm/min |
| Gerenda keresztmetszete | 500x450 mm |
| Max. alatt halad az arca orsó | 1800 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 640 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 4000x2000 mm |
| X irányú mozgás | 4000 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 2500 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 1890 mm |
| Y irányú mozgás | 2700 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5500 /min. |
| Asztalterhelhetőség | 15 000 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1600x4000 mm |
| X irányú mozgás | 4200 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 2100 mm |
| Asztalterhelhetőség | 10 000 kg |
| Y irányú mozgás | 2300 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 40 - 6000 /min. |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 1050/1435 Nm |
| Gyors előtolás | 10 m/min |
| A főmotor teljesítménye | 30/41 kW |
| Összesített teljesítmény | 79 kVA |
| A gép súlya | 51000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 10480 x 5200 x 6120 mm |
| Gyártás éve: | 1969 |
| X irányú mozgás | 12000 mm |
| Y irányú mozgás | 5300 mm |
| Z irányú mozgás | 4000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 100 kW |
| Orsókúp | ISO 60- . |
| Az asztal munkafelületének méretei | 12000 / 4700 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2000x1300 mm |
| X irányú mozgás | 2000 mm |
| Oszlopok közötti távolság | 1700 mm |
| Keresztgerenda és az asztal közti távolság | 1225 mm |
| Y irányú mozgás | 1600 mm |
| Z irányú mozgás | 1200 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7580x5355x4043 mm |
| A gép súlya | 25000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |