| Munkadarab max. átmérője | 1250 mm |
| A forgóasztal felfogó átmérője | 1120 mm |
| Asztalterhelhetőség | 3200 kg |
| A munkadarab max. magassága | 1000 mm |
| Extension ram (Z) | 700 mm |
| Gerenda keresztmetszete | mm |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 5 |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2750 × 2975 × 4100 mm |
| A gép súlya | 16500 kg |
| X irányú mozgás | 775 mm |
| Revolverfej | igen |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, can be tested.
| Gyártás éve: | 2026 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| 3000 | |
| 2800 | |
| 18000 | |
| 1800 | |
| 1400 | |
| 320 | |
| nem | |
| igen | |
| 12 | |
| 50 | |
| 40000 | |
| 1 - 100 |
| Gyártás éve: | 2026 |
| igen | |
| Sinumerik ONE | |
| 2200 | |
| 2000 | |
| 20000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| 180 x 200 | |
| igen | |
| 15 | |
| igen | |
| 15 | |
| 58 | |
| 6700x10400x6400 | |
| 19,5 | |
| 8 - 3300 | |
| 4000 | |
| 10000 | |
| 360 | |
| igen | |
| 20 | |
| 2 - 160 | |
| 32000 | |
| 42080 |
| Gyártás éve: | 2026 |
| igen | |
| Sinumerik ONE | |
| 1900 | |
| 1600 | |
| 12000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| 180x220 | |
| igen | |
| 15 | |
| igen | |
| 15 | |
| 360 | |
| igen | |
| 20 | |
| 58 | |
| 2 - 200 | |
| 8 - 3300 | |
| 19,5 | |
| 27200 | |
| 5700x7000x5900 | |
| 33700 |
| Gyártás éve: | 0 |
| igen | |
| 204 | |
| 1400 | |
| 1250 | |
| 1150 | |
| 6000 | |
| nem | |
| nem | |
| 30 | |
| 2970x2770x4250 | |
| 13000 |
| Gyártás éve: | 1972 |
| nem | |
| 1600 | |
| 1400 | |
| 5000 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| igen | |
| 5 | |
| 30 | |
| 3380 x 3240 x 4140 | |
| 17800 | |
| igen | |
| 4 - 200 |