| Az ágy fölötti anyag átmérője | 3000 mm |
| Csúcstávolság | mm |
| A munkadarab max. súlya | 2500 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
Accessories: Tracer attachment (copying attachment).
The Heylingenstaedt conventional center lathe represents a robust solution for precise and efficient machining of large rotary components. This powerful machine is an ideal choice for demanding industrial operations focused on heavy engineering and single-part or small-batch production. Thanks to its design, it ensures high stability when working with heavy workpieces and allows for the reliable execution of turning operations. Investing in this proven equipment brings increased capacity and flexibility to your workshop.
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 840 mm |
| Csúcstávolság | 2750 mm |
| A munkadarab max. súlya | 6000 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 530 mm |
| Orsófurat | 82 mm |
| Orsó fordulatszáma | 7 - 900 /min. |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1972 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 1600 mm |
| Csúcstávolság | 10000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 28000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 355 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 1200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 12000 x 2800 x 2400 mm |
| A gép súlya | 46200 kg |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 802 C |
| Gyártás éve: | 0 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| Munkadarab max. átmérője | 1400 mm |
| Elfordulási hossz | 8000 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1966 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 1600 mm |
| Csúcstávolság | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| A főmotor teljesítménye | 40 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1976 |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 2000 mm |
| Csúcstávolság | 8000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 60000 kg |
| A gép súlya | 36400 kg |
| A főmotor teljesítménye | 60 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 14500 x 3600 x 2950 mm |
| Súly | 47000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |