| Sinumerik 810 | |
| Elforduló átmérő | 1320 mm |
| 3000 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 140 mm |
| nem | |
| 0 - 700 | |
| 47 | |
| A munkadarab max. súlya | 7000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Not possibile to test on power.
Holders, tools, lunet
| Gyártás éve: | 1967 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Elforduló átmérő | 1250 mm |
| 3000 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 120 mm |
| nem | |
| A munkadarab max. súlya | 16000 kg |
| 1000 | |
| 7500x2500x2100 | |
| 25000 |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 0i Mate - MD | |
| Elforduló átmérő | mm |
| 600 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 180 mm |
| nem | |
| 600 | |
| Munkadarab max. átmérője | 1000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 3000 kg |
| 11 | |
| 2 - 160 | |
| 3000x1500x1500 | |
| 4000 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Manual Plus 4110 | |
| Elforduló átmérő | 820 mm |
| 2000 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 128 mm |
| nem | |
| 0 - 1800 | |
| 530 | |
| 820 | |
| 28/22 | |
| 4900 | |
| 4000x1800x1863 |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Elforduló átmérő | mm |
| 10000 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| nem | |
| 2400 | |
| 2020 | |
| Csúcstávolság | 10200 mm |
| 16760 x 3260 | |
| 60000 |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| 2402 | |
| Elforduló átmérő | 815 mm |
| 2000 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 137 mm |
| nem | |
| 5800 | |
| 4625 x 2250 x 1795 | |
| 450 |