| Elforduló átmérő | 1250 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Átmérő a keresztszán felett | 900 mm |
| A munkadarab max. súlya | 14 000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8000 x 2100 x 3000 mm |
| A gép súlya | 16 350 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
control system: Heidenhain manual plus 4110
Accessories: face plate including handles, support (lunette), raised knife head, universal chuck
Overhaul including major modernization (retrofix) on CNC control including automatic central lubrication of axes + hydraulic systems, water cooling, conductive rollers with brushes for the system of possible welding of the workpiece and complete protection against flying chips in 2010.
The machine is functional and operable. It is possible to try it under power.
With documentation, service history and documents on revisions and maintenance.
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| ECS vezérlőrendszer | 2402 |
| Elforduló átmérő | 815 mm |
| Elfordulási hossz | 2000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 137 mm |
| Revolverfej | nem |
| A gép súlya | 5800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4625 x 2250 x 1795 mm |
| X irányú mozgás | 450 mm |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i Mate - MD |
| Elforduló átmérő | mm |
| Elfordulási hossz | 600 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 180 mm |
| Revolverfej | nem |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 600 mm |
| Munkadarab max. átmérője | 1000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 3000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Orsó fordulatszáma | 2 - 160 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1500x1500 mm |
| A gép súlya | 4000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | mm |
| Elfordulási hossz | 10000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 2400 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 2020 mm |
| Csúcstávolság | 10200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 16760 x 3260 mm |
| A gép súlya | 60000 kg |
| Gyártás éve: | 1967 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Elforduló átmérő | 1250 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 120 mm |
| Revolverfej | nem |
| A munkadarab max. súlya | 16000 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 1000 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7500x2500x2100 mm |
| A gép súlya | 25000 kg |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | Manual Plus 4110 |
| Elforduló átmérő | 820 mm |
| Elfordulási hossz | 2000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 128 mm |
| Revolverfej | nem |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1800 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 530 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 820 mm |
| A főmotor teljesítménye | 28/22 kW |
| A gép súlya | 4900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x1800x1863 mm |