| Heidenhain vezérlőrendszer | Manual Plus 4110 |
| Elforduló átmérő | 820 mm |
| Elfordulási hossz | 2000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 128 mm |
| Revolverfej | nem |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1800 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 530 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 820 mm |
| A főmotor teljesítménye | 28/22 kW |
| A gép súlya | 4900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x1800x1863 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Kovosvit MAS Masturn MT 70/2000 CNC center lathe is an ideal choice for the precise and efficient machining of large rotary parts. Equipped with the Heidenhain Manual Plus control system, this versatile machine combines the advantages of conventional turning with the high productivity of CNC technology, allowing for easy programming and the small-batch production of complex workpieces. Thanks to its robust design and the reliability of the MAS brand, it is suitable for a wide range of engineering operations requiring stability and precision.
| Gyártás éve: | 1967 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Elforduló átmérő | 1250 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 120 mm |
| Revolverfej | nem |
| A munkadarab max. súlya | 16000 kg |
| Átmérő a keresztszán felett | 1000 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7500x2500x2100 mm |
| A gép súlya | 25000 kg |
| Gyártás éve: | 2014 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i Mate - MD |
| Elforduló átmérő | mm |
| Elfordulási hossz | 600 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 180 mm |
| Revolverfej | nem |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 600 mm |
| Munkadarab max. átmérője | 1000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 3000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Orsó fordulatszáma | 2 - 160 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1500x1500 mm |
| A gép súlya | 4000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | mm |
| Elfordulási hossz | 10000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 2400 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 2020 mm |
| Csúcstávolság | 10200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 16760 x 3260 mm |
| A gép súlya | 60000 kg |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| ECS vezérlőrendszer | 2402 |
| Elforduló átmérő | 815 mm |
| Elfordulási hossz | 2000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 137 mm |
| Revolverfej | nem |
| A gép súlya | 5800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4625 x 2250 x 1795 mm |
| X irányú mozgás | 450 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | 802 D si |
| Elforduló átmérő | 4000 mm |
| Elfordulási hossz | 6000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Síktárcsa átmérője | 3150 mm |
| A munkadarab max. súlya | 25000 kg |
| síktárcsa fordulatszáma | 09 - 90 /min |
| X irányú mozgás | 6000 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 75 kW |
| A gép súlya | 62000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 16500 x 5200 x 3100 mm |