| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 300 mm |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| Z irányú mozgás | 339 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 290 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition.
The tool head is compatible with VDI 30
This compact Gildemeister CTX 210 V1 CNC lathe is an ideal solution for precise and efficient machining of smaller rotary parts. Thanks to its design and the proven Fanuc control system, it ensures high stability and repeatable accuracy in the production of complex shapes. The machine is suitable for both single-piece and series production in workshops with limited space, where users will especially appreciate its dynamics, reliability, and easy setup for various machining operations.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 356 mm |
| Elfordulási hossz | 610 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 52 mm |
| Revolverfej | igen |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 828 D |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 1021 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 650 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3500 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 196 mm |