| Delem vezérlőrendszer | DA 24e |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2500 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Befogó magasság | 360 mm |
| A medve max. lökete | 160 mm |
| A gép súlya | 4860 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3050x2100x2200 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, without the possibility of testing.
The CNC HOL 80/2500 hydraulic press brake, manufactured by Liptovské strojárne, represents a reliable solution for precise sheet metal bending in both single-piece and serial production. Thanks to the integrated Delem control system, the machine allows for efficient programming of bending operations across multiple axes, increasing productivity and work precision. This model is ideal for operations seeking robust technology with intuitive controls that ensure production process stability and high quality of the resulting bent components.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2620 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | |
| A medve lökete | 200 mm |
| A gép súlya | 5750 kg |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 3100 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 175 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x2550x2750 mm |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 50 t |
| Hajlítási hossz | 2050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| A főmotor teljesítménye | 7 kW |
| A gép súlya | 4750 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Durma vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 220 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| Befogó magasság | 530 mm |
| A medve lökete | 265 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x1770x2900 mm |
| A gép súlya | 12250 kg |