| SAFAN vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 4300 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition.
CNC control with touchscreen
Front support arms
Operating manual
Electrical and hydraulic schematics
Rear safety gate
Side safety gates
This Safan CNCL-K 120-4300 hydraulic press brake represents a reliable solution for precision sheet metal bending in engineering production. Thanks to the advanced SAFAN control system and integrated crowning (deflection compensation), the machine ensures high bend quality across the entire working length. Four controlled axes enable efficient processing of even complex shaped parts. This CNC machine is an ideal choice for operations seeking a combination of proven design and stability in metal forming.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2620 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | |
| A medve lökete | 200 mm |
| A gép súlya | 5750 kg |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 85 t |
| Hajlítási hossz | 2720 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 6 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A gép súlya | 8200 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3100 x 1740 x 2375 mm |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 1460 mm |
| A főmotor teljesítménye | 17 kW |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 3100 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 175 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x2550x2750 mm |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Durma vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 220 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| Befogó magasság | 530 mm |
| A medve lökete | 265 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x1770x2900 mm |
| A gép súlya | 12250 kg |