| 300 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| YES | |
| Hydraulický | |
| 245 | |
| 4550 x 2400 x 3100 | |
| 16 000 |
Subject to change of technical parameters.
including tools
The machine in good technical condition.
| YOM: | 2001 |
| Control system | YES |
| 80 | |
| 2620 | |
| 4 | |
| Ram stroke | 200 mm |
| 5750 |
| YOM: | 2009 |
| Control system | YES |
| 85 | |
| 2720 | |
| 6 | |
| YES | |
| Hydraulický | |
| 8200 | |
| 3100 x 1740 x 2375 | |
| 600 | |
| 1460 | |
| 17 |
| YOM: | 2002 |
| Control system | YES |
| 120 | |
| 3100 | |
| 3 | |
| YES | |
| Hydraulický | |
| Ram stroke | 180 mm |
| 7,5 | |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| YOM: | 2013 |
| Control system | YES |
| 175 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| YES | |
| Hydraulický | |
| Ram stroke | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| YOM: | 2012 |
| Control system | YES |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| YES | |
| Hydraulický | |
| 2600 | |
| 530 | |
| Ram stroke | 265 mm |
| 22 | |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |