| X axis travel | 48 in/min |
| Plate dimension | 80 x 80 in |
| Max. load of table | 20000 kg |
| Equipment weight | 9300 kg |
Subject to change of technical parameters.
In good condition, can be inspected after agreement.
| YOM: | 0 |
| Clamping area of table | 3200 x 2400 mm |
| Travel X-axis | 5000 mm |
| Max. load of table | 40 000 kg |
| Machine weight | 36 000 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 0 |
| Max. bar diameter | 26 mm |
| Max. lenght of bar | 3200 mm |
| Control system | NO |