We are sorry. This product is no longer available. Below you can choose from the similar products.
Show products in the same category
| YOM: | 1985 |
| Slotting height | 300 mm |
| Max. diameter of workpiece | 700 mm |
| Max. ram stroke | 630 mm |
| Control system | NO |
| YOM: | 1953 |
| Max. ram stroke | 400 mm |
| Work surface | 710 mm |
| Max. workpiece height | 600 mm |
| Max. number of strokes during cutting | 56 1/min |
| Machine dimensions l x w x h | 2500×1800x3000 mm |
| Control system | NO |
| YOM: | 1970 |
| Max. diameter of workpiece | 1700 mm |
| Max. workpiece height | 1000 mm |
| Max. weight of workpiece | 5000 kg |
| Dimensions of table working surface | 1250 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 4350 x 3120 x 5375 mm |
| Machine weight | 17000 kg |
| Control system | NO |