| 400 x 400 | |
| 560 | |
| 560 | |
| 660 | |
| 1 - 12000 | |
| 4 | |
| YES | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| Max. diameter of workpiece | 630 mm |
| Max. workpiece height | 900 mm |
| Max. weight of workpiece | 400 kg |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| YOM: | 2004 |
| Control system | YES |
| Control system Heidenhain | TNC 530 |
| 400x400 | |
| 560 | |
| 510 | |
| 560 | |
| 10 - 10000 | |
| 4 | |
| YES | |
| SK40 | |
| Number of pallets | 2 |
| 4730x2540x2616 | |
| 8600 | |
| Max. diameter of workpiece | 600 mm |
| Max. workpiece height | 600 mm |
| Max. weight of workpiece | 300 kg |
| 45 |
| YOM: | 2003 |
| Control system | YES |
| 400 | |
| 450 | |
| 400 | |
| 50 - 12500 | |
| 4 | |
| Number of pallets | 2 |
| YES |
| YOM: | 2010 |
| Control system | YES |
| Control system Fanuc | Fanuc 31i |
| 1000x800 | |
| 1700 | |
| 1250 | |
| 1800 | |
| 1 - 6000 | |
| 4 | |
| YES | |
| 50 | |
| SK 50 | |
| YES | |
| 180 | |
| Number of pallets | 2 |
| 4000 | |
| 37 |
| YOM: | 2017 |
| Control system | YES |
| Arumatik-Mi | |
| 630x630 | |
| 1100 | |
| 920 | |
| 1050 | |
| 35 - 12000 | |
| 4 | |
| YES | |
| 15 | |
| SK - 50 BIG + | |
| YES | |
| 61 | |
| Max. weight of workpiece | 1500 kg |
| Number of pallets | 2 |
| YOM: | 2006 |
| Control system | YES |
| Sinumerik 840 D | |
| 800 x 630 | |
| 1200 | |
| 950 | |
| 1200 | |
| 20 - 6000 | |
| 4 | |
| YES | |
| 15 | |
| ISO 50 | |
| Number of pallets | 2 |
| 24500 | |
| 7600 x 5100 x 4150 |