| Manual Plus 4110 | |
| 820 | |
| 2000 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | 128 mm |
| NO | |
| 0 - 1800 | |
| 530 | |
| 820 | |
| 28/22 | |
| 4900 | |
| 4000x1800x1863 |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| YOM: | 2014 |
| Control system | YES |
| 0i Mate - MD | |
| 600 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | 180 mm |
| NO | |
| 600 | |
| Max. diameter of workpiece | 1000 mm |
| Max. weight of workpiece | 3000 kg |
| 11 | |
| 2 - 160 | |
| 3000x1500x1500 | |
| 4000 |
| YOM: | 0 |
| Control system | YES |
| 10000 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | mm |
| NO | |
| 2400 | |
| 2020 | |
| 10200 | |
| 16760 x 3260 | |
| 60000 |
| YOM: | 2002 |
| Control system | YES |
| 2402 | |
| 815 | |
| 2000 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | 137 mm |
| NO | |
| 5800 | |
| 4625 x 2250 x 1795 | |
| 450 |
| YOM: | 0 |
| Control system | YES |
| 802 D si | |
| 4000 | |
| 6000 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | mm |
| NO | |
| 3150 | |
| Max. weight of workpiece | 25000 kg |
| 09 - 90 | |
| 6000 | |
| 1500 | |
| 75 | |
| 62000 | |
| 16500 x 5200 x 3100 |
| YOM: | 1974 |
| Control system | NO |
| 1250 | |
| 3000 | |
| Sloping bed | NO |
| Spindle bore | mm |
| NO | |
| 900 | |
| Max. weight of workpiece | 14 000 kg |
| 8000 x 2100 x 3000 | |
| 16 350 |