| Max. length of grinding | 40 in |
| 320 | |
| 350 | |
| Horizontální | |
| 4 | |
| Total input | 6,8 kVA |
| 4100 x 1750 x 2125 | |
| 3200 |
Subject to change of technical parameters.
dimensions of magnet: 830x300mm, manual.
The machine is in good condition, under power.
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. length of grinding | 630 mm |
| 200 | |
| 300 | |
| 200 x 630 | |
| Max. weight of workpiece | 180 kg |
| 130 | |
| 630 | |
| 200 | |
| 1,5 | |
| 2460 x 1350 x 1480 | |
| 1600 |
| YOM: | 1971 |
| Control system | NO |
| Max. length of grinding | 630 mm |
| 230 | |
| 350 | |
| Horizontální | |
| 1600 |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. length of grinding | 630 mm |
| 230 | |
| 500 | |
| Vertikální | |
| 2710 x 1495 x 1670 | |
| 2200 |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. length of grinding | 1000 mm |
| 320 | |
| Horizontální | |
| 4000x1936x2260 | |
| 5000 |
| YOM: | 2022 |
| Control system | YES |
| Max. length of grinding | 1015 mm |
| 405 | |
| 395 | |
| Horizontální | |
| 400 x 1000 | |
| Total input | 8,5 kVA |
| 3500 |