| Max. diameter of workpiece | 320 mm |
| Modul | 6 - |
| 7,5 | |
| 1790x1375x2200 | |
| 5420 |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition and can be tested. Accessories: change wheels.
| YOM: | 1966 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| 7,5 | |
| 3120 x 1870 x 2525 | |
| 10000 |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| 7,5 | |
| 3120x1870x2525 | |
| 8700 |
| YOM: | 0 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 3500 mm |
| Modul | 30 - |
| 7 410x 5 400x 4 820 | |
| 3500 |