Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1988 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Rozměry stolu | 500x830 mm |
| ISO 40 | |
| Pojezd osy X | 400 mm |
| 630 | |
| 440 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| Rozměry d x š x v | 2500x3290x2630 mm |
| 6000 | |
| Celkový příkon | 6 kVA |
| 500 | |
| 300 | |
| 28 - 2500 | |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr vrtání | 120 mm |
| Rozměry stolu | 1000 x 1600 mm |
| 15:100 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 1400 | |
| 700 | |
| 125 - 2000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| Rozměry d x š x v | 4030x3130x3313 mm |
| 16000 |
| Rok výroby: | 1966 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr vrtání | 100 mm |
| Rozměry stolu | 1000 x 1600 mm |
| 1600x1000 | |
| Pojezd osy X | 1650 mm |
| 1000 | |
| 125 - 2000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| Rozměry d x š x v | 4030 x 3130 x 3313 mm |
| 16000 |
| Rok výroby: | 1982 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr vrtání | 120 mm |
| Rozměry stolu | 1000 x 1600 mm |
| 15:100 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 1400 | |
| 700 | |
| 125 - 2000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| Rozměry d x š x v | 4030x3130x3313 mm |
| 16000 |
| Rok výroby: | 1989 |
| Řídící systém | ano |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Rozměry stolu | 1600 x 1000 mm |
| ISO 40 | |
| Pojezd osy X | 1360 mm |
| 1000 | |
| 285 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| 28 - 2500 | |
| Rozměry d x š x v | 4570 x 3360 x 3640 mm |
| 8 800 |
| Rok výroby: | 1989 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Rozměry stolu | 500x830 mm |
| ISO 40 | |
| Pojezd osy X | 400 mm |
| 630 | |
| 440 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| Rozměry d x š x v | 2500x3290x2630 mm |
| 6000 | |
| Celkový příkon | 6 kVA |
| 500 | |
| 300 | |
| 28 - 2500 | |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |