| Řídící systém Siemens | |
| Max. průměr obrobku | 125 mm |
| Modul | 4 - |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém technickém stavu.
Obrážečka na ozubení TOS Čelákovice OHA 12 A představuje spolehlivé řešení pro přesnou výrobu čelního ozubení s přímými i šikmými zuby. Tento tuhý stroj je ideální pro strojírenské provozy zaměřené na kusovou i sériovou produkci ozubených kol a segmentů. Díky integraci řídicího systému Siemens nabízí moderní komfort obsluhy a vysokou opakovatelnost výroby. Mezi hlavní přínosy patří stabilita procesu obrábění a snadné nastavení stroje, což efektivně zvyšuje produktivitu při výrobě převodů.
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 500 mm |
| Modul | 6 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| Rozměry d x š x v | 2100x1000x2100 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 200 mm |
| Modul | 1-4 - |
| Rozměry d x š x v | 1350x950x1720 mm |
| Hmotnost stroje | 1800 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 125 mm |
| Modul | 4 - |
| Rok výroby: | 1993 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 280 mm |
| Modul | 7 - |
| Hmotnost stroje | 2100 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 500 mm |
| Modul | 6 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| Rozměry d x š x v | 2100x1000x2100 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |