| Max. průměr obrobku | 800 mm |
| Modul | 6 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3,7 kW |
| Rozměry d x š x v | 2540x1400mm mm |
| Hmotnost stroje | 4000 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Odvalovací frézka na ozubení TOS FO 6 je osvědčeným strojem pro přesnou výrobu čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby, šnekových kol a dalších typů ozubení. Díky své robustní mechanické konstrukci je ideální pro nasazení v náročné kusové i sériové výrobě, kde je vyžadována spolehlivost a stabilita při procesu odvalování. Hlavním přínosem pro uživatele je vysoká tuhost stroje zajišťující přesný profil zubu a dlouhou životnost, což z něj činí efektivní nástroj pro široké spektrum strojírenských aplikací.
| Rok výroby: | 1966 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3120 x 1870 x 2525 mm |
| Hmotnost stroje | 10000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3120x1870x2525 mm |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rok výroby: | 1977 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 320 mm |
| Modul | 6 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 1790x1375x2200 mm |
| Hmotnost stroje | 5420 kg |