| Max. průměr obrobku | 800 mm |
| Modul | 10 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 2650x1510x2000 mm |
| Hmotnost stroje | 7200 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
| Rok výroby: | 1966 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3120 x 1870 x 2525 mm |
| Hmotnost stroje | 10000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Modul | 10 - |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3120x1870x2525 mm |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 3500 mm |
| Modul | 30 - |
| Rozměry d x š x v | 7 410x 5 400x 4 820 mm |
| Max. průměr obrobku | 3500 mm |