| Pojezd osy X | 900 mm |
| Pojezd osy Y | 700 mm |
| Pojezd osy Z | 500 mm |
| Rozměry d x š x v | 2970 x 3100 x 3320 mm |
| Hmotnost stroje | 7000 kg |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Rozměry stolu | 1100 x 900 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu, je možno přetestovat po dohodě.
Charmilles Technologies Form 400 vP představuje vysoce přesné řešení pro výrobu složitých forem a zápustek. Vyjiskřovací stroj z roku 2012 vyniká stabilitou při náročném obrábění rozměrných obrobků, čímž zajišťuje špičkovou kvalitu povrchu a tvarovou přesnost. Díky své konstrukci je ideální pro nástrojárny hledající spolehlivost a efektivitu při výrobě precizních dílů. Zařízení nabízí moderní technologické zázemí pro náročné průmyslové aplikace.
| Rok výroby: | 2017 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Max. hmotnost nástroje | 100 kg |
| Max. rozměry obráběného výrobku | 1000x700x400 mm |
| Rozměry d x š x v | 1600 x 2700 x 2858 mm |
| Hmotnost stroje | 4200 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2014 |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 4500 kg |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Penta CNC | |
| Hmotnost stroje | 6000 kg |
| Rozměry stolu | 1250x750 mm |
| Rok výroby: | 2015 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 500 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Hmotnost stroje | 875 kg |
| Rozměry stolu | 750x300 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 300 kg |
| Rozměry d x š x v | 1345×940×2040 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2006 |
| Pojezd osy X | 350 mm |
| Pojezd osy Y | 270 mm |
| Pojezd osy Z | 270 mm |
| Rozměry stolu | 550 × 350 mm |
| Rozměry d x š x v | 2300x1600x2400 mm |
| Hmotnost stroje | 1600 kg |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2017 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Max. délka obrobku | 1000 mm |
| Max. šířka obrobku | 700 mm |
| Max. výška obrobku | 400 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 100 kg |
| Počet řízených os | 4 |
| Osa C | ° |
| Hmotnost stroje | 4400 kg |
| Řídící systém | ano |
| Rozměry stolu | 800x600 mm |