Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1960 |
| Max. zdvih beranu | 630 mm |
| Průměr stolu | 1100 mm |
| Pracovní posuv osy X | 1000 mm/min |
| Počet zdvihů | 7 – 45 /min |
| Zdvih beranu | 630 mm |
| Pracovní plocha | 1 000 x 850 mm |
| Rozměry d x š x v | 3 800 × 2 500 x 3300 mm |
| Hmotnost stroje | 9000 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1970 |
| Max. průměr obrobku | 1700 mm |
| Max. výška obrobku | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 5000 kg |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 1250 mm |
| Rozměry d x š x v | 4350 x 3120 x 5375 mm |
| Hmotnost stroje | 17000 kg |
| Řídící systém | ne |