| Max. průměr řezaného materiálu | 250 (při plném materiálu) mm |
| Hmotnost stroje | 750 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých i úhlových řezech, úhlové řezy plynule nastavitelné od 0 do +60 stupňů vpravo a od 0 do -60 stupňů vlevo. Změna úhlu pomocí rychloupínací páky.
Nalézá uplatnění v kusové a malosériové výrobě a vzhledem ke své robustní konstrukci umožňuje dělení široké škály profilů i tyčí plného průřezu. Ukazatel natočení úhlu přímo na displeji pily. Pilový pás 4780x34x1,1 mm.
| Rok výroby: | 0 |
| Max. průměr řezaného materiálu | mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 2,4 kW |
| Rozměry d x š x v | 2310 x 1900 x 1503 mm |
| Hmotnost stroje | 904 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2019 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 450 mm |
| Rozměry d x š x v | 1320 x 1020 x 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 1050 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2017 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 360 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7 kW |
| Rozměry d x š x v | 1785 x 2785 x 1800 mm mm |
| Řídící systém | ano |
| Rok výroby: | 2024 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 280 mm |
| Hmotnost stroje | 1000 kg |
| Rozměry d x š x v | 2200 x 1250 x 1300 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 1,5 kW |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
| Řídící systém | ne |