| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka plechu | 12 mm |
| Výkon laseru | 2000 W |
| Fiber | ne |
| Celkový příkon | 71 kVA |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rozměry d x š x v | 9800x5300x2000 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
Laserový řezací stroj Trumpf Trumatic L3030 představuje spolehlivé řešení pro přesné dělení plechů v průmyslové výrobě. Tento CO2 laser je ideální pro zakázkovou i sériovou kovovýrobu, kde se vyžaduje vysoká kvalita řezné hrany a flexibilita při zpracování různých tlouštěk materiálu. Stroj vyniká stabilitou konstrukce a osvědčenou technologií, která zajišťuje efektivní řezný proces a dlouhodobou provozní spolehlivost při náročných dílenských operacích.
| Rok výroby: | 2007 |
| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka plechu | 20 mm |
| Výkon laseru | 3200 W |
| Fiber | ne |
| Max. hmotnost obrobku | 900 kg |
| Rozměry d x š x v | 8800 x 6010 x 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 12000 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2019 |
| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka plechu | 15 mm |
| Výkon laseru | 4000 W |
| Fiber | ano |
| Max. hmotnost obrobku | 890 kg |
| Hmotnost stroje | 13000 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2015 |
| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka plechu | 12 mm |
| Výkon laseru | 750 W |
| Fiber | ano |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2005 |
| Max. délka obrobku | 3000 mm |
| Max. šířka obrobku | 1500 mm |
| Max. tloušťka plechu | 12 mm |
| Výkon laseru | 2000 W |
| Celkový příkon | 71 kVA |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rozměry d x š x v | 9800x5300x2000 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2018 |
| Max. délka obrobku | 4000 mm |
| Max. šířka obrobku | 2000 mm |
| Max. tloušťka plechu | 20 mm |
| Výkon laseru | 4000 W |
| Fiber | ne |
| Hmotnost stroje | 14500 kg |
| Řídící systém | ne |