| 12000 | |
| Max. tloušťka plechu | 16 mm |
| 3500 | |
| ano | |
| 100 000 | |
| Max. hmotnost obrobku | 100 kg/m kg |
| 5 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu, v současné době již odpojen. Možnost prohlídky po předchozí dohodě.
podélný posuv laserové hlavy (osa X): 2000 mm
vertikální posuv laserové hlavy (osa Y): 700 mm
posuv pístu laserové hlavy (osa Z): 700 mm
oscilace laserové hlavy (osa B): -45°/-135°
rotace laserové hlavy (osa C): ±45°
maximální průměr obrobku (kruhový průřez): 355 mm
minimální průměr obrobku (kruhový průřez): 30 mm
maximální průměr obrobku (čtvercový průřez): 260×260 mm
minimální rozměry obrobku (čtvercový průřez): 30×30 mm
maximální rozměry obrobku (obdélníkový průřez): 300×200 mm
minimální rozměry obrobku (obdélníkový průřez): 30×30 mm
minimální délka obrobku: 3 m
maximální hmotnost obrobku: 100 kg/m
dráha pojezdu: 1540 mm
3D řezací hlava
operátorský panel HMI: SIEMENS SIMATIC FLAT PANEL TOUCH
instalovaný výkon: 70 kW
napájení: 3x 400 V; 50 Hz
Tento pětiosý fiber laser BLM Group ADIGE SYS JUMBO LT14 představuje vysoce výkonné řešení pro precizní 3D řezání rozměrných trubek a profilů. Díky pokročilé řezací hlavě a řídicímu systému SIEMENS umožňuje efektivní zpracování těžkých obrobků s vysokou tvarovou variabilitou. Stroj je ideální pro náročné průmyslové aplikace vyžadující přesnost a spolehlivost při manipulaci s nadstandardními délkami materiálu. Zařízení je v dobrém stavu, aktuálně odpojeno a připraveno k prohlídce po dohodě.
| Rok výroby: | 2007 |
| 3000 | |
| 1500 | |
| Max. tloušťka plechu | 20 mm |
| 3200 | |
| ne | |
| Max. hmotnost obrobku | 900 kg |
| 8800 x 6010 x 2400 | |
| 12000 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2019 |
| 3000 | |
| 1500 | |
| Max. tloušťka plechu | 15 mm |
| 4000 | |
| ano | |
| Max. hmotnost obrobku | 890 kg |
| 13000 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2015 |
| 3000 | |
| 1500 | |
| Max. tloušťka plechu | 12 mm |
| 750 | |
| ano | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2005 |
| 3000 | |
| 1500 | |
| Max. tloušťka plechu | 12 mm |
| 2000 | |
| Celkový příkon | 71 kVA |
| 11500 | |
| 9800x5300x2000 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2018 |
| 4000 | |
| 2000 | |
| Max. tloušťka plechu | 20 mm |
| 4000 | |
| ne | |
| 14500 | |
| Řídící systém | ne |