| Max. průměr tyčového materiálu | 26 mm |
| Max. délka tyče | 3200 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Je funkční.
Podavač tyčí FMB Turbo 3-26 od renomovaného výrobce FMB maschinenbau GmbH představuje efektivní řešení pro automatizaci soustružnických prací. Toto příslušenství k obráběcím strojům je navrženo pro plynulé zásobování materiálem, čímž výrazně zvyšuje produktivitu výroby a minimalizuje časy vedlejších operací. Zařízení vyniká svou spolehlivostí při vysokých otáčkách a přesným vedením tyčového polotovaru, což z něj činí ideální volbu pro provozy zaměřené na sériovou výrobu s důrazem na efektivitu.
| Rok výroby: | 0 |
| Pracovní posuv osy X | 1200 mm/min |
| Rozměr plechu | 2000x2000 mm |
| Max. zatížení stolu | 20000 kg |
| Hmotnost zařízení | 9300 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Upínací plocha stolu | 3200 x 2400 mm |
| Pojezd osy X | 5000 mm |
| Max. zatížení stolu | 40 000 kg |
| Hmotnost stroje | 36 000 kg |
| Řídící systém | ne |