| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 2000x1750 | |
| Pojezd osy X | 1600 mm |
| 1200 | |
| 800 | |
| 10 - 10000 | |
| Počet řízených os | 5 |
| ano | |
| 50 | |
| HSK-A100 | |
| Max. hmotnost obrobku | 7000 kg |
| 195 | |
| Osa C | ±182 ° |
| Osa A | -2 / +92 ° |
| 30 | |
| ano | |
| 12 | |
| 43000 | |
| 7430x5800x3590 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
Příslušenství: obrobková sonda, elektrické vřeteno Jäger 60 000rpm, přídavný otočný stůl ISN 1000 CNC V, úhelníky
Vertikální obráběcí centrum TRIMILL HF 1612 představuje vysoce efektivní řešení pro přesné pětiosé frézování tvarově náročných obrobků. Díky pokročilému řídicímu systému Heidenhain a integrovanému vysokotlakému chlazení středem vřetena je tento stroj ideální pro nástrojárny a provozy vyžadující maximální stabilitu při obrábění forem či zápustek. Konstrukce stroje zajišťuje vynikající dynamiku a tuhost, což z něj činí spolehlivého partnera pro náročné průmyslové aplikace a komplexní výrobu.
| Rok výroby: | 2025 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm | |
| 5500 | |
| ano | |
| 24 |
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 600x1000 | |
| Pojezd osy X | 630 mm |
| 560 | |
| 560 | |
| 0 - 12000 | |
| Počet řízených os | 5 |
| ano | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15/10 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| 7500 | |
| cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) |
| Rok výroby: | 2024 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| 2700 x 3000 x 2940 | |
| 5500 | |
| ano | |
| 24 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| 610 | |
| 710 | |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| ISO 40 | |
| ano | |
| 24 | |
| 5500 |
| Rok výroby: | 2022 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Haas | |
| 500 | |
| Pojezd osy X | 762 mm |
| 508 | |
| 508 | |
| 0 - 8100 | |
| Počet řízených os | 5 |
| ano | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| ano | |
| 30+1 | |
| -35/120 | |
| Osa C | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| 6463 |