| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 1500x670 | |
| Pojezd osy X | 1270 mm |
| 610 | |
| Pojezd osy Z | 720 mm |
| 20 - 8000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Tlak chlazení středem | 60 bar |
| ISO 50 | |
| 1200 | |
| Rychloposuv | 40 m/min |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Celkový příkon | 55 kVA |
| Rozměry d x š x v | 5000x3600x3330 mm |
| ano | |
| 24 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 28/43 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrom technickom stave, zapojený, po dohode možnosť odskúšania. Odpracované hod 20150h.
| Rok výroby: | 2025 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 600 | |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Rozměry d x š x v | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| ano | |
| 24 |
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 600x1000 | |
| Pojezd osy X | 630 mm |
| 560 | |
| Pojezd osy Z | 560 mm |
| 0 - 12000 | |
| Počet řízených os | 5 |
| ano | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15/10 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Rozměry d x š x v | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok výroby: | 2024 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 600 | |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Rozměry d x š x v | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| ano | |
| 24 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| 1300 x 600 | |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| 610 | |
| Pojezd osy Z | 710 mm |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Tlak chlazení středem | bar |
| ISO 40 | |
| ano | |
| 24 | |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rok výroby: | 2022 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Haas | |
| 500 | |
| Pojezd osy X | 762 mm |
| 508 | |
| Pojezd osy Z | 508 mm |
| 0 - 8100 | |
| Počet řízených os | 5 |
| ano | |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| ISO 40 | |
| ano | |
| 30+1 | |
| Osa B | -35/120 ° |
| Osa C | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| Hmotnost stroje | 6463 kg |