| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 1000x510 mm |
| Pojezd osy X | 850 mm |
| Pojezd osy Y | 520 mm |
| Pojezd osy Z | 510 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 8000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ne |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Max. zatížení stolu | 500 kg |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Vertikální obráběcí centrum Dugard Eagle 850 představuje vysoce univerzální řešení určené pro přesné frézování středně velkých dílů. Stroj je ideálně koncipován pro potřeby klasické kovovýroby, kde efektivně obslouží jak precizní kusové zakázky, tak i malosériovou produkci.
Centrum se nachází v dobrém technickém stavu a díky možnosti odzkoušení pod proudem garantuje okamžitou provozuschopnost i spolehlivost řídicího systému.
Jde o výhodnou investici pro firmy, které hledají osvědčenou tuhou konstrukci a intuitivní ovládání pro stabilní zvýšení výrobní kapacity.
Bez svěráku.
| Rok výroby: | 2025 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Rozměry d x š x v | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 600x1000 mm |
| Pojezd osy X | 630 mm |
| Pojezd osy Y | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 560 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 12000 /min. |
| Počet řízených os | 5 |
| Chlazení středem | ano |
| Upínací kužel vřetena | HSK 63 . |
| Průměr stolu | 600 mm |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15/10 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Rozměry d x š x v | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok výroby: | 2024 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Rozměry d x š x v | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| Pojezd osy Y | 610 mm |
| Pojezd osy Z | 710 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rok výroby: | 2022 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Haas | |
| Upínací plocha stolu | 500 mm |
| Pojezd osy X | 762 mm |
| Pojezd osy Y | 508 mm |
| Pojezd osy Z | 508 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 8100 /min. |
| Počet řízených os | 5 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 30+1 |
| Osa B | -35/120 ° |
| Osa C | 360 ° |
| Max. zatížení stolu | 300 kg |
| Max. kroutící moment vřetene | 122 Nm |
| Hmotnost stroje | 6463 kg |