| Upínací plocha stolu | 700 x 500 mm |
| Pojezd osy X | 750 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 500 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 18000 /min. |
| Počet řízených os | 5 |
| Chlazení středem | ne |
| Upínací kužel vřetena | SK 40 . |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 60 |
| Hmotnost stroje | 7400 kg |
| Rozměry d x š x v | 2900 x 2650 x 2900 mm |
| Osa B | 180 ° |
| Osa C | 360 ° |
Změna technických parametrů vyhrazena.
- Sběrač třísek
- Chladicí systém
- Kompletní programovací manuál
- Dokumentace
Vertikální obráběcí centrum DMG DMU 70 Evolution představuje vysoce efektivní řešení pro přesné pětiosé plynulé obrábění tvarově složitých obrobků. Díky pokročilému řídicímu systému Heidenhain je stroj ideální pro náročné nástrojářské operace i precizní sériovou výrobu. Součástí výbavy je dopravník třísek, účinné chlazení a kompletní dokumentace včetně programovacích manuálů. Tento model kombinuje tuhou konstrukci s vysokou dynamikou, což zajišťuje vynikající kvalitu povrchu a dlouhodobou stabilitu.
| Rok výroby: | 2025 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Rozměry d x š x v | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 600x1000 mm |
| Pojezd osy X | 630 mm |
| Pojezd osy Y | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 560 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 12000 /min. |
| Počet řízených os | 5 |
| Chlazení středem | ano |
| Upínací kužel vřetena | HSK 63 . |
| Průměr stolu | 600 mm |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15/10 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Rozměry d x š x v | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok výroby: | 2024 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 660 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Rozměry d x š x v | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| Pojezd osy Y | 610 mm |
| Pojezd osy Z | 710 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rok výroby: | 2022 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Haas | |
| Upínací plocha stolu | 500 mm |
| Pojezd osy X | 762 mm |
| Pojezd osy Y | 508 mm |
| Pojezd osy Z | 508 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 8100 /min. |
| Počet řízených os | 5 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 30+1 |
| Osa B | -35/120 ° |
| Osa C | 360 ° |
| Max. zatížení stolu | 300 kg |
| Max. kroutící moment vřetene | 122 Nm |
| Hmotnost stroje | 6463 kg |