| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Upínací plocha stolu | 1035x600 mm |
| Pojezd osy X | 1035 mm |
| Pojezd osy Y | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 510 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 8000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 26 bar |
| Upínací kužel vřetena | SK 40 . |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 30 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 13 kW |
| Hmotnost stroje | 4100 kg |
| Zástavbová plocha stroje | 6050X4550X2800 mm |
| Max. zatížení stolu | 1000 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrom technickom stave, pod prúdom, možnosť vyskúšať.
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 1300 x 600 mm |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| Pojezd osy Y | 610 mm |
| Pojezd osy Z | 710 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | bar |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rok výroby: | 2007 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - MC |
| Upínací plocha stolu | 1220x508 mm |
| Pojezd osy X | 1016 mm |
| Pojezd osy Y | 508 mm |
| Pojezd osy Z | 508 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 10000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ne |
| Upínací kužel vřetena | 40 . |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11,2/16,5 kW |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rozměry d x š x v | 3100x2440x2540 mm |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - MC |
| Upínací plocha stolu | 610x305 mm |
| Pojezd osy X | 510 mm |
| Pojezd osy Y | 305 mm |
| Pojezd osy Z | 305 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 2400 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ne |
| Upínací kužel vřetena | BT 40 . |
| Rozměry d x š x v | 2300x1800x2250 mm |
| Hmotnost stroje | 2000 kg |
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | i Series |
| Upínací plocha stolu | 1200 x 540 mm |
| Pojezd osy X | 1020 mm |
| Pojezd osy Y | 540 mm |
| Pojezd osy Z | 530 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ano |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Rozměry d x š x v | 5300x 3400x 3015 mm |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Rok výroby: | 2006 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Upínací plocha stolu | 1800X780 mm |
| Pojezd osy X | 2030 mm |
| Pojezd osy Y | 810 mm |
| Pojezd osy Z | 810 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 8000 /min. |
| Počet řízených os | 3 |
| Chlazení středem | ne |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Hmotnost stroje | 11600 kg |