| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 100 t |
| Rozměry stolu | 750x560 mm |
| Hmotnost stroje | 4940 kg |
| Rozměry d x š x v | 1900x1200x3030mm mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15 kW |
| Rozměry beranu | 530x400 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu, je možno přetestovat.
Hydraulický lis PYE 100 S/1 od výrobce VEB Kombinat Umformtechnik představuje spolehlivé řešení pro široké spektrum tvářecích operací v kovoprůmyslu. Tento univerzální stroj je ideální pro lisování, ohýbání, rovnání nebo montážní práce, kde je vyžadována vysoká přesnost a stabilní výkon. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost i při intenzivním nasazení v dílenských provozech. Díky své všestrannosti a jednoduchému ovládání efektivně zvýší produktivitu vaší výroby při zachování nízkých nákladů.
| Rok výroby: | 1978 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 63 t |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 620x500 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 100 t |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 750x560 mm |
| Rozměry beranu | 530x400 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 15 kW |
| Rozměry d x š x v | 1900x1200x3030 mm |
| Hmotnost stroje | 5000 kg |
| Max. zdvih beranu | 500 mm |
| Vyložení | 360 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1959 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 10 t |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 500x400 mm |
| Rozměry beranu | 450x280 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| Rozměry d x š x v | 1300x1000x2220 mm |
| Hmotnost stroje | 1100 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1984 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 900x630 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 17 kW |
| Hmotnost stroje | 7000 kg |
| Přibližovací rychlost | 200 mm/s |
| Zdvih beranu | 500 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 40 t |
| Průchodnost mezi stojany | 800 mm |
| Zdvih beranu | 360 mm |
| Hmotnost stroje | 2800 kg |
| Rozměry d x š x v | 1 700 × 1 100 × 2 800 mm mm |
| Řídící systém | ne |