Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 2017 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 250 t |
| 1120 x 800 | |
| 800 x 475 | |
| 110 | |
| 1350 x 2550 x 2915 | |
| 13000 | |
| 45 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1982 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 150 t |
| 1250x800 | |
| Zdvih beranu | 7-120 mm |
| 100 | |
| úhel | 450 mm |
| 40 | |
| 700x550 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1000 x 720 | |
| 20-120 | |
| 45 | |
| 700 x 380 | |
| 100 | |
| 330 | |
| 11 | |
| 1270 x 2310 x 2595 | |
| 8700 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1982 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1000 x 740 | |
| 25-160 | |
| 710 x 425 | |
| 100 | |
| 455 | |
| 11 | |
| 1380 x 1950 x 3350 | |
| 12 000 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 100 t |
| 1000x640 | |
| 10600 | |
| 90 | |
| 75-150 | |
| 6/10 | |
| 1725 x 2230 x 2970 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1983 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 250 t |
| 1120 x 800 | |
| Zdvih beranu | 24-180 mm |
| 125 | |
| 1520 x 2770 x 3760 | |
| 18 060 | |
| 45 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1979 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 250 t |
| 1120 x 800 | |
| 30 | |
| 800 x 475 | |
| 110 | |
| 360 | |
| 20 | |
| 1350 x 2550 x 2915 | |
| 12 880 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1977 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 100 t |
| 1000 x 640 | |
| 90 | |
| 75-150 | |
| 1725 x 2230 x 2970 | |
| 10600 | |
| 10-125 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1200x750 | |
| 50 | |
| 900x630 | |
| Zdvih beranu | 32-140 mm |
| 15,5 | |
| 10500 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1982 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1000 x 740 | |
| 25-160 | |
| 710 x 425 | |
| 100 | |
| 455 | |
| 11 | |
| 1380 x 1950 x 3350 | |
| 13 000 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1981 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1000x740 | |
| 25-160 | |
| 710 x 425 | |
| 100 | |
| 455 | |
| 11 | |
| 1380 x 1950 x 3350 | |
| 12180 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Jmenovitá tvářecí síla lisu | 160 t |
| 1240x860 | |
| úhel | 450 mm |
| 80 | |
| Zdvih beranu | 8-160 mm |
| Přestavení zdvihu | 125 mm |
| 18200 | |
| Řídící systém | ne |